Stellantis, Archer’a olan güvenini stratejik hisse payını daha da artırarak gösteriyor

Stellantis, alternatif mobilite çözümlerine yaptığı yatırımları artırmaya devam ediyor.

Çin, 20’den fazla Afrika ülkesine acil gıda yardımı sağlayacak

Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mao Ning bugün düzenlenen basın toplantısında, Afrika’nın güneyindeki ülkelerin El Nino etkisiyle ciddi bir kuraklık sıkıntısı yaşamasından söz etti.

Çinli bankalar 3 ayda 1,3 trilyon dolar kredi verdi

Çin Merkez Bankası, ülke bankalarının verdikleri yuan cinsinden kredilerin 2024 yılının ilk üç ayında 9,46 trilyon yuana (1,3 trilyon dolar) çıktığını açıkladı.

Bakan Yerlikaya: Mahsur kalan 19 kabindeki 137 kişi başarıyla tahliye edildi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Antalya'daki teleferikte mahsur kalan 19 kabindeki 137 kişinin başarıyla tahliye edildiğini, 5 kabinde 29 kişinin ise tahliyesine devam edildiğini bildirdi. 

Kayseri Büyükşehir, yüzme havuzlarına bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, belediye bünyesinde faaliyet gösteren 30 adet yüzme havuzunun bakım ve onarımını yaparak, tekrar vatandaşların hizmetine sundu.

KAYMEK'in ''Sırdaşın Olayım'' projesi hizmete devam ediyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi’nin hayata geçirdiği projesi ''Sırdaşın Olayım'' vatandaşların kişisel, sosyal ve akademik gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla uzman psikolog ile psikolojik destek vermeye devam ediyor.

Sidney'deki alışveriş merkezindeki saldırıda 5 kişi hayatını kaybetti

Sidney, 13 Nisan (Hibya) - Sidney'in doğusundaki Westfield Bondi Junction alışveriş merkezinde çok sayıda kişinin bıçaklanmasının ardından beş kişinin öldüğü belirtilirken saldırganın vurularak öldürüldüğü bildirildi.

Bakan Ersoy'dan Portakal Çiçeği Karnavalı'na ziyaret

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Adana'da 2024 yılı Türkiye Kültür Yolu Festivallerinin ilki olan Portakal Çiçeği Karnavalı'nı ziyaret etti.

Kayseri'nin ramazan etkinliklerine 1,5 milyon ziyaretçi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde gerçekleştirdiği ramazan etkinliklerini ramazan ayı boyunca bir milyon 500 bin kişi ziyaret etti.

Bakan Uraloğlu: Vatandaşların trafik kurallarına uymalarını rica ediyoruz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, vatandaşların trafik kurallarına uymalarını, trafikte uyarı ve yönlendirmelere riayet etmelerini rica etti.