Bakan Ersoy'dan Portakal Çiçeği Karnavalı'na ziyaret

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Adana'da 2024 yılı Türkiye Kültür Yolu Festivallerinin ilki olan Portakal Çiçeği Karnavalı'nı ziyaret etti.

Kayseri'nin ramazan etkinliklerine 1,5 milyon ziyaretçi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde gerçekleştirdiği ramazan etkinliklerini ramazan ayı boyunca bir milyon 500 bin kişi ziyaret etti.

Bakan Uraloğlu: Vatandaşların trafik kurallarına uymalarını rica ediyoruz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, vatandaşların trafik kurallarına uymalarını, trafikte uyarı ve yönlendirmelere riayet etmelerini rica etti.

Albanese: AFP tarafından Bondi Kavşağı'ndaki olaylar hakkında bilgilendirildim

Canberra, 13 Nisan (Hibya) - Avustralya Başbakanı Anthony Albanese, Avustralya'daki AVM saldırısı hakkında Avustralya Federal Polisi (AFP) tarafından bilgilendirildiğini ve çok sayıda kişinin hayatını kaybettiğini bildirdi.

Bakan Yerlikaya: Bayram tatilinin 7 gününde trafik kazalarında 55 kişi hayatını kaybetti

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, bayram tatilinin ilk 7 gününde toplam; 4 bin 370 trafik kazası meydana geldiğini, 55 vatandaşın hayatını kaybettiğini açıkladı.

Başkan Tugay: Önce Atatürk'e sonra size borcumuz var

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, Kınık'ın ilk kadın belediye başkanı Sema Bodur ile ilçe esnafını ziyaret etti.

Zorlu: Kazanın detayları hakkında bilgi almaya devam ediyoruz

İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu, Antalya’daki teleferik kazasıyla ilgili detayları hakkında bilgi almaya, gelişmeleri yakından takip etmeye devam ettiklerini belirtti.

Irak’ın kuzeyinde 4 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesindeki 3 ve Hakurk bölgesindeki 1 teröristin etkisiz hale getirdiğini bildirdi.

Türkiye, lojistik ve taşımacılık sektöründe dünyada 11. sırada yer aldı

Ticaret Bakanlığı, lojistik ve taşımacılık sektöründe 100 milyar dolarlık pazar büyüklüğü ile küresel lojistik pazarından yüzde 2,5 pay ile Türkiye'nin dünya sıralamasında 11. sırada yer aldığını bildirdi.

Otomobilen nisan ayında faizleri düşürdü

Tunalar Şirketler Topluluğu'nun kurumsal ikinci el otomobil alım ve satım markası Otomobilen, nisan ayına özel düşük faizli kredi kampanyası başlattı.