Toplumsal Fayda Ödülleri ilk kez sahipleri ile buluştu

Özel sektör, kamu ve yerel yönetimlerin gerçekleştirdiği sosyal projelerin, girişimlerin ve çalışmaların ödüllendirildiği Toplumsal Fayda Ödülleri töreni Hilton İstanbul Maslak’ta gerçekleşti.

Büyükşehirden doğayı korumak için 189 dava

Muğla Büyükşehir Belediyesi, usulsüz olarak imara açılan ve çevreye zarar verebilecek düzenlemelere karşı hukuki mücadelesini sürdürüyor.

İspanya Başbakanı Sanchez: "Gezegeni kurtarma fırsatımız var"

FATMA ELİF BEYHAN - 01.12.2023 - HİBYA - İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, İspanya'nın iklim acil durumuyla mücadelede öncü bir rol üstlendiğini belirtti.

Yeni Peugeot E-Traveller: Profesyoneller için tasarlanan göz alıcılık

Peugeot E- Traveller, profesyonel kullanıcıların sıfır emisyonlu ulaşım gereksinimlerini karşılamak için yollara çıkıyor.

Yıldırım'da 34 bin 212 kişi istihdama kazandırıldı

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, İstihdam Kurumu iş birliği ile merkezin hizmete başladığı 2019’dan bu yana 34 bin 212 kişinin istihdama kazandırıldığını belirtti.

Başkan Büyükkılıç'tan KAYMEK Akademi'ye ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, KAYMEK Akademi’de kursiyerlerle bir araya gelerek, derslere katıldı.

Van'da 4,6 ton uyuşturucu yakalandı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Van'da düzenlenen Narkogüç-38 operasyonunda 4 ton 600 kilogram toz esrar maddesi ele geçirildiğini duyurdu. Yerlikaya, operasyonda 1 yabancı uyruklu şahsın da yakalandığını belirtti.

Gelibolu Batık Gemi Işıklı Şamandırası, mevkisine konumlandırıldı

Gelibolu Batık Gemi Işıklı Şamandırası, mevkisine konumlandırılarak denizcilerin hizmetine sunuldu.

TBMM Başkanı Kurtulmuş, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Akademik Yıl Töreni'ne katıldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2023-2024 Akademik Yıl Açılış Töreni'ne katıldı.

CHP Genel Başkanı Özel, önceki dönem milletvekilleriyle bir toplantı yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Genel Merkezde önceki dönem milletvekilleriyle bir toplantı gercekleştirdi.